Realitní makléř, Realitní makléřka

Rodinná společnost Futurum Reality s.r.o., fungující na trhu 8 let, se řadí v současnosti k realitním kancelářím v České republice, které klientovi nabízí kompletní servis při prodeji nemovitosti. Nechceme mít nejvíce makléřů, poboček, ale nejvíce prodaných nemovitostí konkrétním makléřem, a proto je pro nás profesionalita a efektivita prioritou od samého počátku.

V současné době v našem týmu najdete pět realitních makléřů a dvě asistentky realitních makléřů. Naše řady se stále rozrůstají, pokud byste i Vy chtěli patřit do týmu Futurum Reality, neváhejte nás kontaktovat. V současné době hledáme specialisty na prodej nemovitostí nad 5 miliónů korun, komerční nemovitosti a také makléře pro prodej developerských projektů v lokalitách Středočeského kraje a Hlavního města Prahy.

Podnikejte s Futurum Reality, s.r.o.

Jsme ryze českou, stabilní, rodinnou a profesionální společností, která působí na realitním trhu 8 let, záleží nám na kvalitě služeb, které svým klientům poskytujeme.

Součástí našich služeb je zajištění potřebné smluvní dokumentace včetně právního servisu, úschova finančních prostředků u našich ověřených advokátů, úhrada poplatků za vklady do Katastru, zprostředkování finančních doporučení včetně navržení konkrétních produktů v návaznosti na daný převod nemovitosti.

Pro další růst a rozvoj společnosti obsazujeme pozice:

NABÍZÍME:

 • Ojedinělou podporu pro práci realitního makléře
 • Ohodnocení záleží jen na Vás a vašem nasazení
 • Profesionální zaškolení v naší realitní kanceláři + vedení zkušeným realitním makléřem
 • Poctivý pracovní systém a firemní filozofii
 • Podporu zkušeného týmu asistentek, advokátů, hypotečních specialistů
 • Marketingová podpora, prezentační materiály
 • Flexibilní pracovní doba
 • Možnost kariérního růstu, osobního rozvoje a seberealizace
 • Motivační program
 • Region Praha a střední Čechy- nejdynamičtější trh v ČR

Připojením k páteři sofistikovaného systému naší společnosti společně s proškolením a využití našeho know-how se vám otevírají neomezené možnosti, záleží pouze na vás, jak je dokážete využít.

POŽADUJEME:

 • Vysoké pracovní nasazení, vytrvalost
 • Časovou flexibilitu
 • Seriózní vzhled a vystupování
 • Velmi dobré komunikační dovednosti
 • Minimálně SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou
 • Komunikativní znalost cizího jazyka, výhodou ne však podmínkou
 • Znalost práce na PC, ŘP - skupina B, čistý trestní rejstřík

ČINNOST REALITNÍHO MAKLÉŘE:

 • Zprostředkování koupě, prodeje a pronájmu nemovitostí prostřednictvím FUTURUM REALITY
 • Příprava, zpracování a prezentace nabídek
 • Osobní a telefonický kontakt s klienty
 • Vedení obchodních jednání, domlouvání a prezentace nemovitostí na prohlídkách
 • Práce s databází klientů a nemovitostí

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím motivační dopis a životopis.

Franšízing

Ve světě globálních trhů má začínající zakládající podnikatel jen malou šanci na dlouhodobější růst a rozvoj své firmy. V životě většiny podnikatelů dříve nebo později přichází rozhodnutí o budoucím úspěšném působení na trhu a možnostech růstu. Řešením může být FRANŠÍZA.

Franšízing je způsob rozvoje úspěšné firmy s ověřenou koncepcí podnikání. V rámci franšízingu nabízí majitel úspěšné koncepce (franšízor) zájemcům o podnikání (franšízantům) příležitost samostatně podnikat pod jeho obchodní značkou a v souladu s jeho koncepcí. Obvykle výměnou za vstupní poplatek a podíly na budoucím zisku franšízanta.

Franšízing ale může fungovat pouze za předpokladu, že si vyberete dobrou značku a úspěšný koncept. Otázkou je, jak takový koncept poznat. Obecně platí, že úspěšný koncept dosahuje neustálého růstu a povědomí o značce se v čase zvětšuje.

Franšízing přináší franšízantům možnost se samostatně podnikatelsky realizovat a zároveň využívat podporu, know-how a zázemí silného a zkušeného partnera. Franšízanti přinášejí do franšízingového partnerství kromě kapitálu hlavně znalost lokálního trhu a místní situace, zatímco franšízor přináší ověřené produkty a úspěšnou koncepci podnikání.

Franšízing je založený na principu opakování již ověřeného úspěchu. Míra neúspěchu franšízantů je proto na rozdíl od vlastního původního podnikání velmi nízká. Franšízant má jistější a rychlejší vstup na trh a od samého začátku podnikání získává know-how, kvalitní značku a trhem a léty prověřené produkty a služby. Franšíza tedy dává velkou šanci vyvarovat se počátečních chyb a ztrát, které často vedou ke krachu mladé firmy. V celospolečenském měřítku je kvalitní franšízing vítaným ekonomickým nástrojem, který umožňuje začít podnikat i lidem bez vlastního know-how a zároveň poskytuje franšízorům možnost rychlejšího rozvoje a růstu pomocí vnějšího kapitálu, který franšízant do podnikání přináší.

Společnost Futurum Reality s.r.o., patří mezi ryze české realitní franšízingové společnosti.

K Futurum Reality s.r.o., se můžete připojit i vy zakoupením franšízingové licence. Ta vás opravňuje k otevření realitní kanceláře pod značkou Futurum Reality s.r.o. na dohodnutém území České republiky. Veškeré podmínky spolupráce vám rádi vysvětlíme při osobním setkání.

V případě vašeho zájmu vyplňte a odešlete formulář níže

 Ano    Ne
* Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto dotazníku, které tímto poskytuji společnosti Futurum Reality s.r.o., za účelem získání bližších informací pro nabízenou pozici.
* Tyto položky jsou povinné.