O nás

Naše realitní kancelář vstoupila na trh v roce 2007 pod obchodní značkou FUTURUM REALITY a vzala si za cíl zprostředkovat kvalitní, komplexní služby jak pro prodávající, tak pro kupující klienty především v Praze a Středočeském kraji. V roce 2013 byla zapsána do OR jako Futurum Reality s.r.o.. Kromě realitních služeb se zabýváme službami finančními a pojišťovacími. Ve spolupráci s právním poradcem poskytujeme kompletní právní servis. Nabízíme svým klientům nejen vypracování relevantních smluv, ale i možnost bezplatného právního poradenství, ověřování podpisů, možnost finanční úschovy, vyřizování převodů nemovitostí na katastrálních úřadech a další služby. Poslanecká sněmovna nás svým „erudovaným“ rozhodnutím přiměla zřídit pozici interního energetického auditora pro vypracování PENB. Provádíme oceňování nemovitostí a zpracování odhadů, znaleckých posudků a vyjádření RK k ceně obvyklé.

Rozhodli jsme se, že postupně přejdeme na výhradní způsob zprostředkování realitních služeb i přesto, že mezi prodávajícími na našem trhu není příliš populární. Došli jsme k závěru, že tímto způsobem se dá navázat konečně normální obchodní vztah mezi RK a klienty. Chceme tím také přispět ke kultivaci realitního trhu. Výhody pro prodávajícího jsou zřejmé. Jednodušší komunikace – pouze s jedním makléřem. Nabídka prezentovaná jednou RK působí na zájemce věrohodněji než zmnožená inzerce na realitních serverech. Odpadá tlak na bezdůvodné snížení ceny, doba prodeje se zkracuje díky nasazení makléře a spolupráci s dalšími RK (ochota dělit provize). Pracujeme na profesním vzdělávání našich makléřů. Účastníme se školení pořádaných agenturou Gaudens.

Jestliže jste v naší nabídce nenašli nemovitost, která by Vás oslovila, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem a předat nám Vaše konkrétní požadavky.